Bronzen oorhangers met muntje, kwastje en turquoise stenen

Voorraad: op voorraad
€ 17,95

Kenmerken

Meer informatie
SKU ce9_529-edej
EAN 8720629980775
Merk Deja Jewels
Afmeting 75 x 12mm
Materiaal Metaallegering
Kleur Turquoise
Gewicht NB

Beschrijving

Deze eigenwijze dames oorbellen van Deja zijn een echte must have in jouw sieraden collectie. Ze zijn voorzien van een ronde munt in de kleur brons en groen. Daaronder bevindt zich een multicolor kwastje met bijpassend turquoise steentje. Ook de hanger is voorzien van turquoise kraaltjes. De oorbellen zijn goed te combineren met een casual of baggy outfit.

Deja Jewels

Deja Jewels brengt dames sieraden met kleur, beweging en een relaxte boho uitstraling. De collectie bestaat uit armbanden, kettingen, oorbellen en ringen met speelse details zoals kralen, kwastjes, veertjes, glassteen, natuursteen, leer en schelpaccenten. Juist die mix van materialen maakt Deja Jewels sterk voor laagjes, zomerse combinaties en sieraden die een rustige outfit direct meer sfeer en karakter geven.

Bekijk meer van Deja Jewels

We verpakken je bestelling met zorg, zodat je item netjes in een Deja Jewels geschenkverpakking aankomt en direct klaar is om cadeau te geven of mooi bewaard kan worden. Daarna wordt je pakket veilig verzonden met Track&Trace. Zodra je bestelling is verwerkt, ontvang je de gegevens om de zending eenvoudig te volgen.

Deja Jewels geschenkverpakking voor boho sieraden Lookinggoodtoday verpakking en verzending met Track en Trace