Heren Armband Gevlochten Leer Zwart Verstelbaar

Voorraad: op voorraad
€ 12,95

Kenmerken

Meer informatie
SKU c7_188-clgt
EAN 8720246410051
Merk LGT JWLS
Maat 20cm
Breedte 7mm
Kleur Zwart
Materiaal Leer
Gewicht 5 gram
Verstelbaar Ja

Beschrijving

LGT Jewels leren armband uitgevoerd in de kleur zwart. De heren armband is vervaardigd uit gevlochten leer en is voorzien van een verstelbare trekkoord sluiting. De armband is verstelbaar van 19 - 23cm en is 7mm breed. De armband wordt geleverd in een LGT Jewels geschenkzakje.

LGT JWLS

```

LGT JWLS is het brede huismerk van Lookinggoodtoday met sieraden en accessoires voor dames en heren. De collectie loopt van minimalistische basics tot opvallendere items met leer, edelstaal, titanium, zirkonia, koord, horloges en populaire kleurafwerkingen. Denk aan oorbellen, armbanden, kettingen, hangers, ringen, horloges en accessoires die makkelijk te combineren zijn met dagelijkse outfits, maar ook geschikt zijn als betaalbaar cadeau met een verzorgde uitstraling.

Bekijk meer van LGT JWLS
```

We verpakken je bestelling met zorg, zodat je item netjes in een LGT JWLS zakje aankomt en direct klaar is om cadeau te geven of mooi bewaard kan worden. Daarna wordt je pakket veilig verzonden met Track&Trace. Zodra je bestelling is verwerkt, ontvang je de gegevens om de zending eenvoudig te volgen.

```
LGT JWLS geschenkzakje voor sieraden Lookinggoodtoday verpakking en verzending met Track en Trace
```