Skeleton kettinghanger met Jasseron ketting

Voorraad: op voorraad
€ 29,95

Kenmerken

Meer informatie
SKU 377-bmen
EAN 8719481874483
Merk Mendes
Lengte 60cm
Breedte 2mm
Afmeting hanger 4.5 x 3cm
Kleur Zilver, Zwart
Materiaal Edelstaal
Gewicht 64 gram
Verstelbaar Nee

Beschrijving

Skeleton Kettinghanger van Mendes Jewelry uitgevoerd in zilver met zwart inclusief Jasseron ketting. De kettinghanger is vervaardigd uit hoogwaardig edelstaal met zwarte PVD Coating. De edelstaal ketting heeft een lengte van 60cm en is 2mm breed. De heren ketting sluit d.m.v een karabijnsluiting en wordt geleverd in geschenkverpakking.

Mendes

```

Mendes Jewelry richt zich volledig op heren sieraden met een stoere, moderne uitstraling. De collectie bestaat uit armbanden, kettingen, ringen, oorringen, studs en hangers die makkelijk binnen één mannelijke stijl te combineren zijn. Materialen zoals edelstaal, leer, titanium, wolfraam, natuursteen en carbon geven de sieraden een stevige basis, terwijl zwarte, zilverkleurige, bruine en goudkleurige details zorgen voor variatie. Kies een leren armband voor een casual look, een edelstalen ketting of hanger als opvallend accent, of een ring van wolfraam of titanium voor een robuuste afwerking.

Bekijk meer van Mendes
```

We verpakken je bestelling met zorg, zodat je item netjes in een Mendes geschenkzakje aankomt en direct klaar is om cadeau te geven of mooi bewaard kan worden. Daarna wordt je pakket veilig verzonden met Track&Trace. Zodra je bestelling is verwerkt, ontvang je de gegevens om de zending eenvoudig te volgen.

```
Mendes geschenkzakje voor heren sieraden Lookinggoodtoday verpakking en verzending met Track en Trace
```