Memphis No.2 Natuursteen Armband Dames - 6mm Grijze Agaat

Voorraad: op voorraad
€ 17,95
Varianten

Kenmerken

Meer informatie
SKU cc11_923-cmem
EAN 8720629997230
Merk Memphis
Maat One Size
Breedte 6mm
Kleur Grijs
Materiaal Natuursteen
Gewicht 11 gram
Verstelbaar Ja

Beschrijving

Armband gemaakt van natuursteen uit de Memphis No.2 collectie, met 6mm Grijze Agaat kralen van hoge kwaliteit natuursteen. Iedere armband is uniek vanwege de natuurlijke kleur- en structuurverschillen van de kralen. De armband is verstelbaar en past op elke pols, en kan worden gecombineerd met andere armbanden, of horloge voor een persoonlijke touch.

Memphis Accessories

```

Memphis Accessories staat voor sieraden en accessoires met een stoere, natuurlijke uitstraling. De collectie combineert leer, natuursteen, hout, touw en edelstaal met karaktervolle details zoals tijgeroog, agaat, lavasteen, onyx en hematiet. Daardoor passen de sieraden goed bij een rustige dagelijkse look, maar kun je ze ook combineren voor meer textuur, kleur en persoonlijkheid.

Bekijk meer van Memphis Accessories
```

We verpakken je bestelling met zorg, zodat je item netjes in een Memphis Accessories geschenkzakje aankomt en direct klaar is om cadeau te geven of mooi bewaard kan worden. Daarna wordt je pakket veilig verzonden met Track&Trace. Zodra je bestelling is verwerkt, ontvang je de gegevens om de zending eenvoudig te volgen.

```
Memphis Accessories geschenkzakje voor sieraden Lookinggoodtoday verpakking en verzending met Track en Trace
```